Pasta Dreumex

We wszystkich zakładach, w których ma się do czynienia z silnie brudzącymi substancjami, niezbędne są także substancje silnie czyszczące. Dlatego też w warsztatach, w przemyśle metalowym, w pracowniach malarskich, jak i w serwisach branży drukarskiej znajdziemy różnego rodzaju czyściwa oraz środki chemiczne, których zadaniem jest usuwanie tych niezwykle ciężkich zabrudzeń.

 

Dotyczy to zwłaszcza rąk – podstawowego narzędzia pracy w tych branżach. Ich utrzymanie w czystości to nie tylko kwestia higieny i komfortu pracownika, ale także jakości wykonywanej pracy. Ważne jest minimalizowanie ryzyka zabrudzeń produktów i sprzętów, nad którymi lub z którymi się pracuje. Przy tym należy pamiętać, że skóra dłoni jest delikatna, więc używanie środków chemicznych, które mogą jej zaszkodzić, nie jest wskazane. Przedstawiciele branży chemicznej znaleźli rozwiązanie tego problemu i oferują specjalistyczne pasty i żele, służące właśnie do czyszczenia rąk z tego rodzaju zabrudzeń.

 

Pasta Dreumex dla czystych rąk

 

Jednym z produktów bardzo chętnie stosowanych do czyszczenia rąk jest pasta Dreumex. Jest to produkt, który zastosować można we wszystkich środowiskach pracy, gdzie zabrudzenia rąk należą do porządku dziennego. Jakie rodzaje zabrudzeń pozwala usunąć?

 

  • smary, płyny hamulcowe, oleje silnikowe,
  • farby drukarskie,
  • kleje,
  • smoła,
  • cement,
  • rdza,

 

i wiele innych, z którymi nie radzą sobie zwykłe środki kosmetyczne. Dreumex to renomowany producent środków do czyszczenia rąk, któremu od lat ufa wielu klientów. Pasty i żele Dreumex można spotkać w setkach miejsc, a marka ta jest rozpoznawana w branży samochodowej, poligraficznej, metalowej czy malarskiej.

 

Zalety pasty Dreumex

 

Największym atutem tego produktu jest skuteczne usuwanie zabrudzeń, których nie sposób odmyć z rąk z użyciem mydła. Zawiera środek ścierny, dzięki któremu brud może być usunięty z powierzchni skóry. Mimo to pasta nie uszkadza skóry - zawiera środki nawilżające i natłuszczające, które zapobiegają podrażnieniom i przesuszeniom naskórka. Produkt dostępny jest w przyjemnym, cytrusowym zapachu.

 

Pasty dostępne są w opakowaniach o różnej pojemności. Pojemnik 550 ml to nieduży słoiczek, z którego z łatwością można wydobyć produkt. Większe pojemniki o pojemności np. 15 litrów przydatne będą w miejscach, gdzie z tego rodzaju pasty korzysta wiele osób. Producent pasty oferuje specjalne dozowniki, dzięki którym łatwo jest uzyskać jej pożądaną ilość. Zakup dużych pojemników z pastą jest natomiast znacznie bardziej opłacalny dla zakładów, w których jej zużycie jest tak duże.