KLEJ ITR

KLEJ iTR 50 jest wodną dyspersją poli(octanu winylu) otrzymywaną metodą polimeryzacji emulsyjnej. Produkt jest zabezpieczony przed skażeniem mikrobiologicznym.

 

Klej stosowany jest w przemyśle papierniczym, poligraficznym czy do produkcji opakowań. ITR 50 jest klejem uniwersalnym do różnych urządzeń pakujących, zamykających kartony, torebki itp. Może być stosowany do łączenia warstw na dużych powierzchniach papieru. Tworzy elastyczną i trwałą spoinę o krótkim czasie wiązania (czas otwarty - 2,5 min, czas chwytania - 8 s, czas wiązania - ok. 30 s). Produkt nie zawiera rozpuszczalników organicznych, można go rozcieńczać wodą. iTR® 50 można nanosić ręcznie lub maszynowo przy pomocy typowego sprzętu do aplikacji kleju np. kółko, walec. Maszyny i sprzęt po użyciu można czyścić ciepłą lub zimną wodą.

 

Opakowania: 65 kg, 20 kg, 15 kg, 5 kg

 

KLEJ iTR 50/10 jest wodną dyspersją poli(octanu winylu) otrzymywaną metodą polimeryzacji emulsyjnej. Produkt jest zabezpieczony przed skażeniem mikrobiologicznym.

 

Produkt stosowany jest w przemyśle papierniczym, poligraficznym czy do produkcji opakowań. iTR® 50/10 jest klejem uniwersalnym do różnych urządzeń pakujących, zamykających kartony, torebki itp. Może być stosowany do łączenia warstw na dużych powierzchniach papieru. Tworzy elastyczną i trwałą spoinę o krótkim czasie wiązania (czas otwarty - 2,5 min, czas chwytania - 8 s, czas wiązania - ok. 30 s). Produkt nie zawiera rozpuszczalników organicznych, można go rozcieńczać wodą. iTR® 50/10 można nanosić ręcznie lub maszynowo przy pomocy typowego sprzętu do aplikacji kleju np. kółko, walec. Maszyny i sprzęt po użyciu można czyścić ciepłą lub zimną wodą.

 

Opakowania: 65 kg, 20 kg

 

 

ESTROLEP jest wodną dyspersją poli(octanu winylu) otrzymywaną metodą polimeryzacji emulsyjnej zawierającą wypełnienie. Produkt jest zabezpieczony przed skażeniem mikrobiologicznym

 

Produkt jest przeznaczony do klejenia tektury, kartonu, papieru z folią: poliestrową (estrofol), PCV i aluminium. Charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do wielu materiałów: tkanin, skóry, drewna i wyrobów z tworzyw sztucznych.